خانه / کفش اسپرت / فروش عمده کفش اسپرت پسرانه قیمت مناسب
فروش عمده کفش اسپرت پسرانه

فروش عمده کفش اسپرت پسرانه قیمت مناسب

فروش عمده کفش اسپرت پسرانه با قیمتی مناسب تر از کفش عمده بانه یا فروش عمده کفش چینی در عمده فروشی و پخش کفش و کتونی استان تهران صورت می گیرد.

فروش عمده کفش اسپرت پسرانه و دخترانه که در واقع از انواع کفش های بچه گانه هستند در سایز بندی های مختلفی بفروش می رسند.

حداقل تعداد به عنوان خرید عمده در حوزه کفش پسرانه یک کارتن شامل ۱۰ یا ۱۲ جفت است که این تعداد توسط تولیدی کفش اسپرت تعیین می شود.

داخل هریک از کارتن ها رنگ بندی و مدل ها یکسان بوده اما در سایز های متنوعی بین ۳۷ تا ۴۰ ، ۳۱ تا ۳۶ ، ۲۵ تا ۳۰ و همچنین ۲۰ تا ۲۵ می تواند باشد.

فروش عمده کفش اسپرت خارجی

در فروش عمده کفش اسپرت پسرانه خارجی مانند سایر سایز های کفش اسپرت خارجی حداقل تعداد خرید که شامل یک کارتن می باشد شامل ۲۴ جفت اما در ۴ رنگ می باشد.

متاسفانه با توجه به تنوع زیاد مدل ها خصوصا در کفش فانتزی دخترانه که موجب سخت پسند تر شدن مشتریان گردیده بسیاری از فروشندگان خرد را دچار مشکل کرده است.
نگرانی در خصوص تاخیر در فروختن یک مدل نسبت به مدلی دیگر باعث گردیده آنها به خرید کمتری از یک مدل و رنگ روی بیاورند.
بنابراین یکی از مشکلات بین عمده فروشی یا بهتر بگوییم تولیدی کفش اسپرت با فروشندگان فروشگاه های کفش خرید حداقلی از یک مدل است.

عمده فروشی و پخش کفش و کتونی استان تهران، تهران

فروش عمده کفش چینی در بازار تهران به نسبت بازارهای عمده فروشی در مناطق آزاد جنوبی و مرزی کشور کمتر است که بازار کفش عمده بانه و یا کیش و درگهان از جمله این بازارها هستند.

از دیگر روش های خرید و فروش عمده کفش اسپرت پسرانه و پخش انواع کفش دخترانه از طریق کانال تلگرام کفش عمده است که بهتر است آن یک کانال تلگرام شرکتی باشد تا با خیال راحت تری خرید صورت پذیرد.

کانال فروش عمده کفش اسپرت

از جمله کانال های پر طرفدار در خصوص فروش عمده کفش اسپرت پسرانه و مردانه مر بوط به کانال تلگرام کفش عمده تبریز است که بعد از تهران بسیار استقبال می شود.

به دلیل تنوع بالا و بازار خوب کفش کتانی اسپرت بچه گانه که در بیشتر مدل ها هم قابل استفاده برای هردو جنسیت می باشد باعث گردید این کانال ها اختصاصی فقط به فروش این نوع از کفش بپردازند.

استقبال از کفش های کتانی ارزان در چند سال اخیر به حدی رسیده است که کانال های عمده فروشی زیادی همانند Irankenzo فروش عمده کفش ارزان که فقط به فروش عمده کفش مجلسی زنانه می پردازد به فروش عمده کفش اسپرت پسرانه هم روی بیاورد.

جهت مشاوره و خرید عمده کفش اسپرت پسرانه و دخترانه می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مشاور و کارشناس فروش امید ناصر
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09129641239
آدرس کانال: تیپاش@
پست الکترونيکي: info@kafshbazha.ir

مطلب پیشنهادی

تولیدی کفش بچه گانه پسرانه

تولیدی کفش بچه گانه پسرانه اسپرت و کلاسیک

کانال تولیدی کفش بچه گانه کانال تولیدی کفش بچه گانه دارای امکانات زیادی می تواند …