خانه / کفش زنانه / صندل زنانه / تولیدی صندل مجلسی زنانه شیک و جدید ۲۰۲۱
تولیدی صندل مجلسی زنانه

تولیدی صندل مجلسی زنانه شیک و جدید ۲۰۲۱

تولیدی صندل مجلسی زنانه شیک و جدید در تهران هرساله در ابتدای فصل بهار از مدلهای خود رو نمایی می کند.

شما می توانید از طریق ارتباط با ما به کانال تلگرام این مجموعه دسترسی داشته و مدل های جدید و شیک این مجموعه را ملاحظه بفرمایید.

در سال ۲۰۲۱ مدلهای جدید و شیکی از جنس های مختلف خصوصا طلقی یا همان شیشه ای تولید و روانه بازار شده است و تفاوت های زیادی با صندل زنانه ۲۰۱۹ دارند.

پیج تولیدی صندل

تولیدی صندل مجلسی زنانه در اغلب موارد دارای پیج اینستاگرام نیستند و اندکی از آنها که بسیار موفق و بزرگ هستند دارای پیج اینستاگرام صندل و کانال تلگرام نیز می باشند.

اما در این بین عمده فروشی ها و تک فروشی ها بسیار فعال عمل کرده و دارای پیج های زیبا و فروش آنلاین نیز می باشند.

از معروف ترین این پیج ها اینستاگرام شهر صندل تهران و اینستاگرام صندل ترک نیز می باشد که دنبال کننده های بسیار زیادی دارند.

اما پیج صندل مردانه به دلیل استقبال کمتر و نیز فروش پایین تر نسبت به نوع زنانه آن بسیار نادر و کمیاب است و معمولا صندل های مردانه را بین پیج کفش مردانه بایستی جستجو کرد.

مرکز فروش عمده صندل زنانه

فروش عمده صندل و دمپایی در سال های اخیر در کشور به دلیل بیشتر شدن دمای هوا بسیار پر طرفدار شده است خصوصا صندل دمپایی زنانه که حتی در مناطق شمالی کشور هم بسیار استقبال شده است.

تولیدی صندل مجلسی زنانه اگر کانال داشته باشد این کانال فقط مربوط به صندل مجلسی نبوده و بلکه همه نوع صندلی از جمله صندل دمپایی یا کفش صندل را هم در کانال تلگرام عمده فروشی صندل زنانه نیز به نمایش می گذارد.

صندل عمده ارزان با توجه به کیفیتی که دارد اغلب وزن سنگینی داشته و دوام کمی نیز دارا می باشد لذا نباید طول عمر طولانی از آنها انتظار داشت و ضمانتی هم ندارند.

تولیدی صندل روفرشی

تولیدی صندل روفرشی انواع و اقسام مدلهای صندل از جمله کفش روفرشی مجلسی و دمپایی صندل روفرشی را با جنس های بسیار متنوع تولید می کند.

تولیدی صندل مجلسی زنانه از جنس های متنوع تری نسبت به دمپایی صندل های مردانه و زنانه نیز برخوردار هستند که از جمله این اجناس هولوگرام، لمه و چرم مصنوعی می باشند.

تولید صندل نسبت به سایر انواع کفش ها بسیار راحت تر و با سرعت بیشتری صورت می گیرد و البته سود پایین تری نسبتا برای تولید کننده ها دارد که معمولا تعداد بیشتر در تیراژ تولید جای این کاهش سود را جبران می کند.

تولیدی صندل زنانه ارزان

کانال صندل ارزان عمده اغلب متعلق به تولیدی صندل زنانه ارزان و یا بنکدارانی است که کفش و صندل ارزان را عرضه می کنند.

البته هر کانال تلگرام عمده فروشی صندل زنانه ای ممکن است به طور اختصاصی صندل زنانه ارزان را به نمایش نگذارد و در کنار این محصول انواع دیگری از کفش و صندل ارزان را بفروش بگذارد.

تولیدی صندل در تهران نسبت به شهر مشهد از مدل های جدیدتری برخوردار است که معمولا با کیفیت بالاتری هم تولید می شوند.

چنانچه به دنبال تولیدی صندل مجلسی زنانه شیک و جدید جهت خرید عمده هستید می توانید با ما در تماس باشید.

 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مشاور و کارشناس فروش امید ناصر
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09129641239
آدرس کانال: تیپاش@
پست الکترونيکي: info@kafshbazha.ir