خانه / کفش صندل / تولیدی کفش صندل مردانه مجلسی
تولیدی کفش صندل مردانه

تولیدی کفش صندل مردانه مجلسی

تولیدی کفش صندل مردانه در بازار تهران محصولاتش از نوع کفش صندل مجلسی می باشد که با دمپایی صندل مردانه تفاوت هایی دارد.

بر اساس نوع محصول تولیدی دو نوع تولیدی صندل مردانه در ایران وجود دارد که شرح کوتاهی از آن می پردازیم.

تولیدی کفش صندل

یک تولیدی کفش صندل مردانه یا زنانه مدل هایی از کفش که برای مجالس و در عین حال برای تابستان مناسب هستند را تولید می کنند.
اگرچه برخی مدل های کفش صندل مردانه اسپرت بوده و مناسب برای مجالس نیستند اما برای یک تیپ کلاسیک و نیمه رسمی مناسب هستند و از گروه کفش ها محسوب می شوند.
این نوع از کفش ها توسط تولیدی کفش مردانه و زنانه در کارگاه های کوچک و متوسط که قسمت اعظم تولید آنها به صورت دست دوز است نیز می باشند.

تولیدی دمپایی صندل

دمپایی صندل ها بر خلاف کفش صندل ها برای مجالس رسمی و حتی نیمه رسمی هم استفاده نمی شوند و برای پیاده روی های بسیار کوتاه یا در منزل برای مراقبت از پا ها استفاده می شوند.

دمپایی صندل ها به دو نوع پشت رکاب یا بدون رکاب تقسیم می شوند که اغلب همان نوع پشت رکاب را با کفش صندل اشتباه می گیرند.
دمپایی صندل ها اغلب توسط کارخانه تولیدی کفش و کارگاه های نسبتا بزرگ که دارای دستگاه تزریق و تولید کنندگان زیره های پی یو تولید می شوند.

هردو نوع صندل ها چه ازنوع کفش و یا از نوع دمپایی امکان تولید با جنس مصنوعی و یا چرم طبیعی را دارند.

تولیدی صندل در قم

تولیدی کفش صندل مردانه و زنانه بیشتر در تهران ، مشهد و تبریز اسکان دارند و اما تولیدی دمپایی صندل در شهرستانهای اطراف تهران و شهرک های صنعتی مجاور آن وجود دارند.
البته ناگفته نماند که یکی از شهرهای موفق در تولید صندل و دمپایی شهر قم است که چند تولیدی بزرگ و معروف بنام های کارخانه دمپایی گلپا و کارخانه تولیدی کفش شهپر را نیز دارا می باشد.

تولیدی صندل زنانه

شهر قم یکی از مراکز مهم فروش عمده صندل و دمپایی در ایران است و همچنین دمپایی های تمام پلاستیکی هم در این استان به صورت عمده به فروش می رسد.

تقریبا هر کانال فروش صندل زنانه برای تهیه صندل زنانه ارزان قیمت به دنبال تولیدی صندل زنانه می گردد اما در برخی موارد می توان آنها را از پخش کننده صندل زنانه با قیمت پایین تری از تولیدی خریداری کرد.

پخش عمده صندل زنانه

پخش عمده کفش صندل زنانه به همراه سایر مدل های کفش زنانه توسط بنکداری وعمده فروشان بازار تهران و بازار کفش تبریز صورت می گیرد.
البته پیدا کردن این پخش کننده ها در تهران راحت تر بوده و تعداد آنها بیشتر از سایر نقاط ایران است.

در حال حاضر پخش عمده صندل زنانه خارجی در ایران بسیار کمیاب است اما صندل های جدید و با کیفیت مشابه خارجی را می توانید در تهران خریداری کنید.

تولیدی صندل زنانه ارزان

خرید صندل زنانه ارزان قیمت ازعمده فروشی ها راحت تر از تولیدی صندل زنانه است چرا که بیشتر تولیدی ها حداقل در تهران به طور مستمر وهمیشگی صندل تولید نمی کنند.
البته خرید از کانال صندل عمده هم روش راحتی برای تامین صندل عمده است اما به هر کانال صندل ارزان قیمتی نمی توان اطمینان کرد و برای خرید غیر حضوری توصیه می کنیم از سایت های فروش عمده اینترنتی کفش بهره ببرید.

کانال تلگرام عمده فروشی صندل زنانه

نقش کانال تلگرام به عنوان یک ویترین مجازی و همچنین به عنوان یک باشگاه مشتریان با هزینه بسیار پایین مورد توجه بسیاری از شرکت ها و سایت های فروشگاهی است.
به طوری که از ویزیتورها گرفته تا شرکت های بزرگ از این شبکه اجتماعی بهره می برند.

تولیدی کفش چرم

تولیدی کفش چرم در شهرهای زیادی از ایران وجود دارد و بهترین گزینه برای خرید کارتنی و سری کامل از تولیدی های شهر خودتان است.
البته در صورتی که خیلی بحث مدل و به روز بودن آن برای خریداران عمده کفش مطرح نباشد این بهترین پیشنهاد است.
در عیر این صورت بایستی به تولیدی کفش چرم تهران رجوع کنند، چرا که تمامی برندهای معروف از تولیدی های کفش در پایتخت بهره می گیرند.

تولیدی کفش تهران

همانطور که گفته شد برندهای معروفی در حوزه کفش که خود را به عنوان کفش چرم تبریز و کفش چرم مشهد معرفی می کنند، برای تامین تولیدی کفش صندل مردانه خود از دوزندگان پایتخت بهره می برند.
از جمله این برندها می توان به کفش آفاق تبریز ، کفش مهاجر تبریز و همچنین کفش فرزین نیز اشاره کرد.
همین واقعیت مزیت و برتری تولیدی کفش تهران را نشان می دهد، اما ناگفته نماند اکثر استادکاران و صاحبان این تولیدی ها از مشهد و تبریز به پایتخت مهاجرت کرده اند.

تولیدی کفش اسپرت

تولیدی کفش اسپرت درایران به دلیل استقبال زیاد مردم و نیاز بازار روز به روز در حال افزایش است و بنابراین رقابت در کیفیت و قیمت در بین این تولیدی ها در حال بیشتر شدن می باشد.

تولید کفش صندل مردانه مجلسی

اکثر کفش های تولید شده صندل مردانه از نوع کفش تابستانی مردانه اسپرت مانند صندل مردانه ترک و یا کفش تابستانی مردانه طبی هستند.
لذا تولیدی کفش صندل مردانه مجلسی یا کلاسیک بسیار کمیاب می باشد و حتی درمحصولات برندهای معروف هم کمتر دیده می شوند.

چنانچه به دنبال تولیدی کفش صندل مردانه مجلسی هستید می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مشاور و کارشناس فروش امید ناصر
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09129641239
آدرس کانال: تیپاش@
پست الکترونيکي: info@kafshbazha.ir

مطلب پیشنهادی

تولیدی کفش مجلسی زنانه

تولیدی کفش مجلسی زنانه شیک در تهران

تولیدی کفش مجلسی زنانه تهران با حساسیت بیشتری نسبت به تولیدی کفش زنانه تبریز و …