خانه / کفش اسپرت / تولیدی کفش ورزشی اسپرت معروف تهران
تولیدی کفش ورزشی اسپرت

تولیدی کفش ورزشی اسپرت معروف تهران

  • معروفترین تولیدی کفش ورزشی اسپرت تهران کجاست؟
  • بهترین روش خرید عمده کفش چیست؟
  • مزایا و معایب خرید از ویزیتورها و کانال های عمده فروشی چیست؟

یک تولیدی کفش ورزشی اسپرت معروف در تهران هر چقدر تنوع مدل و رنگ بندی داشته باشد باز هم به اندازه یک بنکداری یا گروه تولیدی کفش دارای تنوع نیست.

انواع کتانی جدید زنانه و مردانه بهمراه مدل های کفش اسپرت پسرانه و دخترانه را نمی توانید تنها از یک تولیدی کفش ورزشی اسپرت توقع داشته باشید.

تولیدی کفش اسپرت اسلامشهر

تولیدی های کفش اسپرت اسلامشهر شامل تولیدی های زیادی است که در این شهرستان و اطراف آن پراکنده هستند و تعداد آنها رو به افزایش می باشد.
البته به همان اندازه که تولیدی کفش اسپرت در اسلامشهر وجود دارد و بلکه بیشتر عمده فروشی و بنکداری نیز وجود دارد.
چرا که به دلیل معروف شدن این منطقه به فروش کفش اسپرت ارزان بسیاری از بنکداران بازار تهران در اسلامشهر هم شعبه جدیدی احداث کرده اند تا از بازار این منطقه هم بهره ببرند.

جالب است بدانید در مدل های قابل ارائه توسط این بنکداری ها کفش های اسپرت تولید شده در باغ سپهسالار که قیمت بالاتری را دارند در کنار مدل های ارزان قیمت با همان قیمت باغ سپهسالار بفروش می رسند.

تولیدی کفش حمید اسپرت

یکی از قدیمی ترین تولیدی های کفش در اسلامشهر که بسیار معروف می باشد کفش و کتونی حمید اسپرت است.

شهرت این تولیدی به حدی است که سفارش تولید مدل های آن تقریبا ماهانه است و برای خرید عمده از این تولیدی به طور مستقیم می بایست حداقل یک ماه جلوتر سفارش داد.
چه بسا نمایندگی ها و عمده فروشی های بزرگی که با این تولیدی قرارداد همکاری بسته اند از فروش مستقیم این کارخانه به سایر مشتریان عمده محدودیت ایجاد کرده باشند.
از این رو در صورت پیدا کردن این تولیدی هم شاید امکان خرید مستقیم از این برند معروف در اسلامشهر وجود نداشته باشد.

تولید کفش کتانی

همانطور که می دانید تولید یک محصول و رونق آن بستگی به نیاز جامعه و تقاضای بازار دارد که در ایران هم به همین دلیل تولید کفش کتانی افزایش یافته است.

البته بالا رفتن قیمت دلار و کم شدن سهم کفش های وارداتی خصوصا از چین و دبی بهمراه کاهش قدرت خرید مردم بابت کتانی اصل وارداتی هم در این امر بی تاثیر نبوده است.

ادرس تولیدی کفش اسپرت اسلامشهر

متاسفانه قیمت نسبتا بالای برخی از عمده فروشان کفش اسپرت و کتانی در فروش کفش به صورت عمده و کارتنی باعث گردیده تا بوتیک داران و فروشندگان کیف و کفش برای تامین اجناس خود با قیمت پایین تر به دنبال ادرس تولیدی کفش اسپرت اسلامشهر باشند.

هزینه های زیاد و قیمت بالای اجاره فروشگاه های عمده فروشی در بازار باعث گردیده تا این عمده داران کفش با سود نسبتا مناسبی حتی به روش فروش چکی و حسابی از پس این هزینه ها بر بیایند.

البته افراد قدیمی در حوزه فروش کیف و کفش به خوبی می دانند که هنگام مراجعه به تولیدی کفش ورزشی اسپرت و دیگر تولیدی ها نمی توان با قیمت خرید یک بنکدار یا ویزیتور از آنها جنس تهیه کرد.
چرا که به دلیل خرید زیاد ویزیتورها از این تولیدی ها قیمت ها برای آن ها شکسته می شود.

تولیدی کفش مردانه

تولیدی کفش ورزشی اسپرت مردانه به غیر از اسلامشهر در اطراف بازار تهران هم وجود دارد که همان تولیدی کفش های کلاسیک و مجلسی قدیم هستند که به تولیدی کفش ورزشی نیز روی آوردند.

تولیدی های مردانه نسبت به تولیدی کفش زنانه کمتر بوده و بیشتر تولیدی های کفش در ایران به دلیل بازار پر فروش کیف و کفش زنانه نسبت به نوع مردانه مبادرت به ارائه محصولات زنانه کرده اند.

کانال تولیدی کفش ارزان

از جمله روش های تهیه کفش حتی به صورت عمده خرید از کانال تولیدی کفش ارزان قیمت است.
با وجود اینکه بسیاری از ادمین های کانال عمده فروشی های کفش ویزیتور هستند اما نسبت به بنکداران و عمده فروش ها مزایایی نیز دارد.

از جمله مزایای خرید از آنها قیمت مناسب و پایین تر نسبت به عمده فروشی ها در دل بازار هستند زیرا هزینه هایشان پایین تر بوده و با سود کمتری اجناس را بفروش می رسانند.

از معایب خرید کارتن و جین از این ویزیتورها که اغلب به صورت غیرحضوری فعالیت دارند ،عدم اطمینان به آنهاست که البته با اعمال سیاست هایی در خرید می توان این اطمینان را کسب کرد یا ریسک خرید را به حداقل رساند.

کارخانه تولید کفش اسپرت

تولیدی کفش ورزشی اسپرت بیشتر کارگاه هایی با وسعت کوچک هستند و تعداد کارخانه تولید کفش اسپرت همانند کفش حمید اسپرت به نسبت کمترند.
این کارخانه ها اغلب دارای چند خط تولید دستگاه تزریق هستند و قسمت اعظم مراحل تولید مانند چرخکاری و تولید پستایی در داخل این کارخانه ها انجام می شود.

کارخانه تولیدی کتانی

کارخانه تولیدی کفش کتانی در شهر و استانهای زیادی وجود دارند اما بیشتر آنها در اطراف تهران و در شهرهای دیگری همانند تبریز، قم و اصفهان فعالیت دارند.

جالب است بدانید فعالیت اصلی برخی از این کارخانه ها تولید زیره پیو و یا دمپایی پلاستیکی بوده و هست که یا تغییر محصول داده و یا همزمان به تولید کتانی هم مشغول هستند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مشاور و کارشناس فروش امید ناصر
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09129641239
آدرس کانال: تیپاش@
پست الکترونيکي: info@kafshbazha.ir

مطلب پیشنهادی

کفش کتونی عمده

کفش کتونی عمده ایرانی و خارجی

کفش کتونی عمده ایرانی و خارجی در بازارهای زیادی در تهران برای فروش به نمایش …